Temirağa Demir’in kitabı Mezarlıktaki Müjde raflarda
Kültür Sanat

Temirağa Demir’in kitabı Mezarlıktaki Müjde raflarda

Temirağa Demir'in kitabı Mezarlıktaki Müjde raflarda

Uzun yıllardır yazarlık mesleği ile uğraşan ödüllü yazarın beşinci kitabı raflardaki yerini aldı. Bu kez roman türünde verdiği eserle okurlarıyla buluşan Demir yeni kitabıyla bir kez daha edebiyat severlerin karşısına çıkıyor.

Yazar Temirağa Demir’in uzun süredir üzerinde çalıştığı yaşanmış olaylardan esinlenerek yazdığı romanda; tesadüfler, komşuluklar, kasabada yaşamanın güzellikleri ve zorlukları, korona salgınında yaşananlar, mücadelenin ve sevginin neleri aşabildiği romanın başlıca konuları.

Bir çok roman kahramanın olduğu kitapta en güzel müjdenin mezarlıkta verilmesi okuyucuda ayrı bir merak uyandırıyor. Yazar Temirağa Demir “Uzun yıllardır üzerinde çalıştığım kitabın okuyucu ile buluşması oldukça heyecan verici, bildiğiniz gibi “Her Kardan Adam Olmaz” ile başladığımız yolculuğun üzerinden uzun yıllar geçti. “Ayrılırken Haber Ver” kitabının ardından ise araya pandemi girdi. Edebiyat severlerin sıkılmadan kendi hayatından kesitler bularak okuyacağı bir kitap olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Temirağa Demirin kitabı Mezarlıktaki Müjde raflarda

Leave feedback about this