Kara Araçları İhracatı İDEF’23’te Masaya Yatırılacak
Savunma Sanayii

Kara Araçları İhracatı İDEF’23’te Masaya Yatırılacak

IDEF 2023 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, T.C. Millî Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı katkılarıyla, TSKGV yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ. Organizatörlüğünde 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

SASAD IDEF’23’te 27 Temmuz 10.30-12.00 saatleri arasında “Uluslararası Kara Araçları Pazarında Markalaşma, Rekabet ve Sürdürülebilir İhracatın Önemi “konulu paneli düzenleyecek; Mildata Genel Müdürü Mahmut Bölükbaş panelin moderatörü olacak.

Panele konuşmacı olarak SSB Kara Araçları Dairesi Tank ve Modernizasyon Otonom Sistemler Müdürlükleri Sözleşmeli Uzman Kerim Serkan Simaiş, FNSS Yurt İçi İş Geliştirme Direktörü Burak Sağ, Havelsan Ürün Geliştirme ve Üretim Direktörü V. Veysel Ataoğlu, Koluman Otomotiv Askeri Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zafer Özcan ve Nurol Makina Stratejik Planlama Bölüm Başkanı Emre Akın katılım sağlayacak.

Leave feedback about this