DLSS 2023 Ankara’da düzenlenecek 
Savunma Sanayii

DLSS 2023 Ankara’da düzenlenecek 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Defence Logistics Support Summit (Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi – DLSS) 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ da yapılacak.

Millî Savunma Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığının ana destekçi olduğu zirvede Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SASAD) ve Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) stratejik partner olarak katılım sağlayacak.

Ankara Sanayi Odası Liderliğinde, Mildata ve INPPES ortaklığı ile düzenlenecek olan zirvede üst düzey savunma ve güvenlik personeli, hükümet temsilcileri ve endüstri liderleri askeri lojistik, destek ve mevcut envanterlerin tedarik gereksinimlerini ve modern savaş ortamını tartışmak üzere bir araya gelecek.

Toplam 62 firmanın katılımcı olarak yer alacağı zirvede Cargo Partner platin sponsor olarak yer alırken Kınay ve Ods Global altın, IFS, Karınca Lojistik ve Prefi ise Gümüş sponsor olarak zirveyi destekliyor.

Ayrıca ACA, Alkan Mobile, Eydem, FNSS, Navsis, ROKETSAN, Turkish Cargo ve Turmaks’da sektörel sponsor olarak zirvede yer alacak.

DLSS 2022

Zirve en son 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde Ankara’da düzenlendi.

Savunma sanayi ve lojistik sektörü açısında büyük önem arz eden etkinliğe yaklaşık 1300 ziyaretçi katılmıştı. 65’in üzerinde firma da stant açmış ve Türkiye ile dünyanın önemli savunma ve lojistik konu başlıklarını masaya yatırma fırsatı bulmuştu.

Leave feedback about this