Blog
Savunma Sanayii

İnsanlı Hava Platformları İmza Töreni’inde Önemli İmzalar Atıldı

İnsanlı Hava Platformları İmza Töreni, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Nuri Demirağ Konferans Salonu’nda gerçekleşti. HÜRKUŞ, KAAN, HÜRJET VE GÖKBEY’in sunumlarının.

Read More
Savunma Sanayii

İncirlik’te Bulunan Üssün Yeni Adı “10’uncu Ana Jet Üs Komutanlığı” Oldu

T.C. Milli Savunma Bakanlığı resmi X hesabından yapılan açıklamada “İncirlik/Adana’da bulunan 10’uncu Tanker Üs Komutanlığının ismi Hava Kuvvetlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda.

Read More
Savunma Sanayii

Belçika Donanmasına Ait Louise Marie Fırkateyninin Konuşlandırılması Süresiz Olarak Ertelendi

Belçikalı Karel Doorman sınıfı fırkateyn Louise-Marie’nin Kızıldeniz’e konuşlandırılması, bir eğitim tatbikatı sırasında meydana gelen arızanın ardından süresiz olarak ertelendi. Olay,.

Read More
Savunma Sanayii

Panasonic TOUGHBOOK Gelecekte Yapay Zekâ İle Buluşacak

TOUGHBOOK, C4I sistemleri için uyumluluğu ve kullanışlılığı ile dikkat çekiyor. Panasonic basın bültenine konuşan TOUGHBOOK Kilit Müşteri Yöneticisi ve C4I.

Read More
Kültür Sanat

Acımak Kitabının Konusu Nedir, Karakterleri Kimlerdir? Acımak Kitap Özeti…

Acımak Kitabının Konusu Nedir, Karakterleri Kimlerdir? Reşat Nuri Güntekin eseri olan Acımak, trajik bir konuyu işlemektedir. Acımak 1928 tarihinde yayınlanarak.

Read More
Teknoloji

Türk Telekom 25,8 milyar lira ile sektörünün yatırım lideri oldu

Türkiye’nin dijital dönüşümünün lideri Türk Telekom, 2023’te teknoloji alanındaki birikim ve deneyimini hayatın her alanına aktarmaya devam ederken, yenilikçi teknolojiler.

Read More
Teknoloji

Elon Musk sordu: Vine geri gelsin mi

Elon Musk, sosyal medya platformu X üzerinden açtığı bir ankette, kapatılan Vine uygulaması hakkında kullanıcıların fikrini aldı. ensonhaber.com Eski adıyla.

Read More
Teknoloji

Uydu sayısı 6 bine yaklaşıyor: 23 Starlink uydusu daha yörüngeye fırlatıldı

Amerikan uzay mekiği ve roket üreticisi SpaceX, Starlink İnternet Ağı Projesi kapsamında 23 uyduyu daha yörüngeye gönderdi. AA & Ensonhaber.

Read More
Teknoloji

TikTok, Instagram’a rakip olacak: TikTok Notes uygulaması yayınlandı

TikTok, Instagram’a rakip olacak TikTok Notes’u ABD ve Kanada’da kullanıma sundu. ensonhaber.com Geçtiğimiz günlerde yatay videoları teşvik etmeye başlayan ve.

Read More
Teknoloji

Tepkiler dinmiyor: Google çalışanları İsrail ile olan anlaşmayı protesto etti

Google, firmanın İsrail ile yaptığı anlaşmaları protesto eden çalışanları polis çağırarak dağıttı. Bazı çalışanlar tutuklandı. <!– –> Bu videoyu izlemek.

Read More