30 Kasım 2023 Perşembe: Vizyondaki filmler
Kültür Sanat

30 Kasım 2023 Perşembe: Vizyondaki filmler

Kasım ayının son günündeyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema salonları dopdolu. Bu hafta sonu üçü yerli toplam altı film izleyicisiyle buluşacak.

30 Kasım 2023 Perşembe: Vizyondaki filmler

AA

Sinema salonlarında bu hafta komediden drama, animasyondan korkuya, üçü yerli, 6 film vizyona girecek.

İşte haftanın filmleri;

Aşk Filmi

Deniz Denizciler’in yönettiği, Cemre Baysel, İlhan Şen ve Onur Büyüktopçu’nun oynadığı “Aşk Filmi”, modellik yapan, çevresinde popüler, gece hayatı ve eğlenceye düşkün bir kadının hayatını işliyor.

Kara Cuma

Eli Roth’un yönetmenliğinde vizyona giren “Kara Cuma”da başrolleri Milo Manheim, Gina Gershon ve Patrick Dempsey paylaşıyor.

Bir seri katilin küçük bir kasabaya gelişini aktaran filmde, kötü şöhretli gizemli katil, Şükran Günü’nün ortaya çıktığı Massachusetts’te terör estirmeye başlar.

Kötülük Diye Bir Şey Yok

Müzikal dram türündeki “Kötülük Diye Bir Şey Yok” filmi, Tokyo’ya yakın bir köyde yaşayan Takumi ve kızının hikayesini ele alıyor.

Ryusuke Hamaguchi’nin yönettiği Japon yapımı filmin başrollerinde Hitoshi Omika, Ryo Nishikawa ve Ryuji Kosaka oynuyor.

Haftanın Animasyonları

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek “Nasreddin Hoca 2: Dinozorlar Çağı”, Nasreddin Hoca’nın rehberliğinde bir grup çocuğun, arkadaşlarını aramak ve buldukları T-Rex’i kendi zamanına geri götürmek için tehlikeli ve eğlenceli bir maceraya atılmasını anlatıyor.

Chris Buck ve Fawn Veerasunthorn’un yönettiği animasyon film “Dilek”, içten dilediği dileği evrene ait bir güç tarafından yanıtlanan Asha’nın hikayesini konu ediniyor.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Leave feedback about this